Gizlilik Politikamız

Sitemizi, size veya başkasına ait hiçbir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün, hizmet ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilmektedir. Bilginiz dahilinde sizden temin edilen ve kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızca korunmaktadır. Bu nedenle söz konusu bilgileriniz, sizin haberiniz ya da onayınız olmaksızın ya da hukuksal bir zorunluluk bulunmadığı sürece tarafımızdan 3. kişilere verilmeyecektir. 

Üyelik için vermiş olduğunuz e-posta adresiniz, sadece üyelik ve hizmetlerinize ilişkin işlemlerde kullanılır, yasal zorunluluk ve onayınız haricinde 3. kişiler ya da kurumlarla paylaşılmayacaktır. 

Bilgi güvenliğiniz için sizlere özel olan kullanıcı adı ve şifrelerinizi kimseyle paylaşmamanız gerektiğini önemle hatırlatırız. 

E-posta iletişiminde, söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatırız. 

Tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantı verebiliriz. Bu web sitelerinden birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmeniz gerektiğini ve diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından tarafımızın sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz. 

Sitemize üye olan ve/veya müşteri veri tabanına kayıtlı olan kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (ad soyad, adres, telefon, elektronik posta, adres v.b.) gibi istenilen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak belirtmelidir. Bu bilgiler tarafımızca herhangi bir kontrol ya da sansür mekanizmasından geçirilmemekte olup, bilgilerin doğruluğu/hukuka uygunluğundan ve bu bilgiler ile gerçekleştirilecek işlemlerin hukuki sonuçları sizin sorumluluğunuzdadır. Üyelerimiz, isteklerine bağlı olarak, kayıtlarını değiştirebilir ya da güncelleyebilirler. 

IP adresiniz, sunuculara erişiminizde olabilecek sorunların giderilmesi, internet sitemizi yönetmek, aynı zamanda sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak amacı ile kullanılabilecektir. 

Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün/hizmetin bedelinin tahsil edilmesinde ve gerek duyulan diğer durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler, üyelerimizin sisteme girişlerinde ve gerek duyulan diğer durumlarda kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri, sistemimizin içinde toplanmakta olup, bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişisel özel içerik sağlanması ve gerek duyulan diğer durumlarda kullanılabilecektir. 

Sitemizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Ayrıca güvenlik nedeniyle, işlemleriniz sırasında kullanılan bilgisayara ve bağlantılara ait kaynaklar kaydedilmektedir. 

Kredi kartı işlemleri çeşitli bankalarca sağlanan Pos sistemi üzerinden Comodo firması tarafından onaylanmış SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak gerçekleştirilmektedir. 

Web sitesi güvenlik duvarı donanımları ve yazılımları ile korunmaktadır. Ortadoguweb.com sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbirler alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini sağlaması ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda ortadoguweb.com sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

SMS ABONELİK